• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша гордість

Усяка школа славна

не числом, а славою своїх учнів.

М. Пирогов

/Files/images/SAM_2476.JPG


* * *


Читці поезії районного конкурсу Тараса Григоровича Шевченка

/Files/images/nasha_gordst/28279312_379360539198291_6230867226369169992_n.jpgШколу представляв
Кушнір Павло (6 клас)
з поезією «Іван Підкова»

Учасники Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної грамотності "Бобер - 2017".

/Files/images/novini/29684039_395427737591571_4521644875411779805_n.jpgСидорчук Мар'ян (3 клас), Сокол Дмитро (4-Б клас), Сидорчук Максим (4-Б клас), Шрамко Юліана (5 клас), Каленюк Софія (5 клас), Дручок Маргарита (5 клас), Сидорчук Олексій (6 клас), Оніщук Ігор (6 клас), Панасюк Ірина (6 клас), Павлюк Богдан (9 клас)

Сокол Олена (3 клас), Романець Євген (4-А клас), Романець Дмитро (4-Б клас), Оніщук Вікторія (4-Б клас), Мартинюк Вікторія (4-Б клас), Кушнір Павло (6 клас), Оніщук Дарина (6 клас), Лавренюк Артем (8 клас), Сидорчук Олександр (9 клас), Дручок Альона (9 клас), Ярмолюк Світлана (10 клас), Папежук Максим (10 клас), Сокол Інна (10 клас), Сокол Давид (11 клас), Винарська Марія (11 клас)

Шрамок Стас (8 клас), Артвік Софія (9 клас)

Учасники Міжнародної природознавчої гри "Геліантус"

/Files/images/nasha_gordst/DSC02611.JPGПанасюк Ірина (6 клас), Сидорчук Олексій (6 клас), Калькова Дарина (2 клас), Винарська Ірина (2 клас), Сокол Олена (3 клас), Копитюк Тетяна (3 клас), Кузьмич Христина (3 клас), Копитюк Антон (4-А клас), Шрамко Юліана (5 клас)

Учасники Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру".

/Files/images/nasha_gordst/DSC02605.JPG4-А клас - Ковальчук Максим, Кубай Каріна, Ковальчук Станіслав.
4-Б клас - Сокол Дмитро.
5 клас - Шрамко Юліана.
6 клас - Оніщук Ігор, Сидорчук Олексій, Мохнар Марина, Кушнір Павло, Сидорчук Вікторія, Калькова Анастасія, Панасюк Ірина.

Конкурс читців творів Тараса Григоровича Шевченка

/Files/images/nasha_gordst/DSC02333.JPG
/Files/images/nasha_gordst/DSC01493.JPGПереможець - Кушнір Павло
(6 клас).

Районний конкурс читців "Мій любий краю", присвячений 147-й річниці від дня народження Лесі Українки.

/Files/images/nasha_gordst/DSC02388.JPGПавлович Христина (5 клас)
зайняла ІІІ місце.
/Files/images/nasha_gordst/DSC02390.JPGВинарська Марія (11 клас)
отримала подяку
за активну участь

Золоті та срібні призери Міжнародного конкурсу "Колосок"

/Files/images/nasha_gordst/DSC02116.JPGКопитюк Павло (4-А клас),
Кузьмич Ангеліна (2 клас),
Ковальчук Денис (2 клас),
Ковальчук Ілля
(2 клас),
Калькова Дарина М. (2 клас),
Калькова Вероніка
(2 клас),
Копитюк Антон
(4-А клас)
/Files/images/nasha_gordst/DSC02023.JPG5 клас - Павлович Христина, Сахнюк Мілана, Коленда Богдана, Дручок Маргарита, Шрамко Юліана.

6 клас - Сидорчук Олексій, Оніщук Станіслав.

Переможці Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів

/Files/images/nasha_gordst/DSC01488.JPGСидорчук Тетяна та Оніщук Ольга, учениці 8 класу зайняли ІІІ місце в І турі Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів "Край, в якому я живу" з напряму "Музеї історії населеного пункту".

Керівник музею -
Оніщук Антоніна Мосіївна.

Команда з волейболу серед юнаків

/Files/images/nasha_gordst/DSC01412.JPGІ місце в турнірі "Кубок з волейболу серед юнаків "Срібні сніжинки", пам'яті небесній сотні,
грамота ОЗНВК
"Колківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей".

Члени команди -
, Кузьмич Богдан, Сидорчук Олександр (9 клас), Кальков Андрій, Кальков Максим, Сокол Микола, Ковальчук Антон(11 клас).

Вчитель-тренер -
Ковальчук Олег Леонідович.
/Files/images/nasha_gordst/DSC01501.JPGПершість у турнірі з волейболу "Кубок Красновільського голови".

Члени команди -
Павлюк Антон, Сидорчук Олександр (9 клас), Кальков Андрій, Кальков Максим, Сокол Микола, Морозенко Юрій, (11 клас).

Вчитель-тренер -
Ковальчук Олег Леонідович.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад

/Files/images/nasha_gordst/image-0-02-04-6ea9ac6d7a3935fceece53cd1f77488e8fdaf38f43b7e50496c1bf79b0d26419-V.jpgСокол Інна, 10 клас.

Інформатика - ІІІ місце
/Files/images/nasha_gordst/image-0-02-04-70a391d082fb3d2dc807e858c5f4040e0e5ffba8ca24e3dbd8b8088cc469d0e1-V.jpgВинарська Марія, 11 клас.

Інформатика - ІІІ місце

Правознавство - ІІІ місце
/Files/images/nasha_gordst/image-0-02-04-6b422e8b5581d4df926610fc0ec4b99912c15145dfa5e15a270f788996b97018-V.jpgСидорчук Олександр, 9 клас.

Інформатика - ІІІ місце.
/Files/images/nasha_gordst/image-0-02-04-b01a12b5803f58882faacb17d2689b9c2a6ec247085f67fe61308a8ad91fd696-V.jpgПапежук Максим, 10 клас.

Інформаційні технології - ІІІ місце.
/Files/images/nasha_gordst/DSC02662.JPGЯрмолюк Світлана, 10 клас.

Правознавство - ІІІ місце.
/Files/images/nasha_gordst/image-0-02-04-8a58115fd49b5c573b13da7a3d8b5bc4ff1909b0bbb169f79840ee7f10c075bd-V.jpgСокол Давид, 11 клас.

Інформаційні технології - ІІ місце.

Астрономія - ІІ місце.
/Files/images/nasha_gordst/DSC01978.JPGПавлюк Богдан, 9 клас.

Інформаційні технології - ІІІ місце.

Переможці конкурсу "Учень року-2017"

Відмінники І семестру 2017/2018н.р.

/Files/images/nasha_gordst/DSC01884.JPGКовальчук Вадим, учень 4-А класу
/Files/images/nasha_gordst/DSC01887.JPGШрамко Юліана, учениця 5 класу,

Сидорчук Олексій,
учень 6 класу
/Files/images/nasha_gordst/DSC01890.JPGСокол Інна, учениця 10 класу

Учасники та переможці конкурсу "Срібні дзвіночки"

Юні художники

Учасники районного етапу VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г.Шевченка

/Files/images/nasha_gordst/DSC01881.JPGШрамко Юліана, 5 клас.

Кушнір Ольга,
8 клас.

Папежук Сніжана
, 9 клас.

Сокол Інна
- 10 клас.

Ляшук Надія
- 11 клас.

Учасники та переможці районного етапу XVIII конкурсу з української мови імені Петра Яцика

/Files/images/nasha_gordst/DSC01883.JPGСидорчук Мар'ян, 3 клас.
Ковальчук Вадим, 4-А клас.
Шрамко Юліана, 5 клас.
Сидорчук Олексій, 6 клас.
Павлюк Дарина, 7 клас.
Сидорчук Тетяна, 8 клас.
Папежук Сніжана, 9 клас.
Сокол Інна, 10 клас.
Ляшук Надія, 11 клас.

Кандидат в майстри зі спортивного велотуризму

/Files/images/nasha_gordst/DSC01443 - копия.JPGСокол Давид, учень 11 класу, вихованець гуртка ЦТДЮ "Пішохідний туризм".

Чемпіонат України з велотуризму (Кіровоградська область м. Світловодськ):
І місце - фігурне володіння велосипедом.
І місце - велокрос.


Вчитель Ковальчук Петро Миколайович

Команда з футболу серед юнаків

/Files/images/nasha_gordst/DSC01497.JPGІІІ місце в районних змаганнях.

Члени команди -
Павлюк Антон, Сокол В'ячеслав, Кушнір Богдан, Сидорчук Олександр (9 клас), Бебес Богдан, Кушнір Дмитро, Шевчук Богдан, Ярмолюк Володимир (10 клас), Кальков Андрій, Кальков Максим, Кальков Роман, Сокол Микола, Морозенко Юрій, Сокол Давид (11 клас).

Вчитель-тренер -
Ковальчук Олег Леонідович.
Кiлькiсть переглядiв: 417

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Червень 2018 Наступна
ПВСЧПСН
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930